O Idefiksie

Dawno, dawno temu...

 

... Juliusz Cezar podbił całą Galię... całą? Nie! Jedna osada w masywie Armorykańskim stawiała dzielnie opór najeźdźcy...

 

...w tej właśnie wiosce mieszkał Idefiks. Piesek pewnego galiskiejgo olbrzyma o nadludzkiej sile, o którego przygodach zaczytywałem się w swoim dzieciństwie... tak też powstał pomysł na nazwę sklepu, w którym jesteś:) To tak w gwoli ścisłości jakby kto pytał o nazwę;)

 

Kim więc jestem?

 

Nazywam się Jurek Czajkowski, jestem mężem cudownej żony i ojcem 2 wspaniałych dziewczynek. A naszym najlepszym przyjacielem jest Nuta, która stanowi uosobienie radości i oddania, a także wiernej towarzyszki wszelkich przygód naszej rodziny. 

Pomysł na nasz sklep powstał już jakieś 3 lata temu, jednak na jego realizację mogliśmy sobie pozwolić dopiero w roku 2020.

 

Jaki jest cel Idefiksa?

 

Nasz rodzinny sklep powstał przede wszystkim z myślą o oferowaniu wysokiej jakości produktów również Twoim zwierzakom. Tyle i aż tyle. Chcemy aby w naszym sklepie asortyment, który Wam polecamy był sprawdzony i odznaczał się wysoką jakością. Głównym odbiorcą naszej oferty są wasze kochane zwierzaki. Na tę chwilę z uwagi na czas i okrojony budżet możemy przedstawić Ci ofertę dla kotów i psów. Jednak jeżeli nasz pomysł mówiąc krótko wypali to z czasem może poszerzymy naszą ofertę. Na tę chwilę skupiamy się jednak na kociakach i piesełach. 

 

W swoim działaniu chcę Ci pomóc dobierać produkty wysokiej jakości, prezentując z czasem ofertę w maksymalnie przejrzysty i przyjazny sposób. Tak abyś miała / miał pełną świadomość tego co kupujesz dla swojego pupila. W tym celu zamierzam prowadzić różnego rodzaju testy produktów, które możesz zakupić w naszym sklepie, a także prowadzić różne działania informacyjno - poradnikowe w ramach naszego bloga i kanałów w social mediach takich jak FB, Instagram, a w przyszłości także youtube.

 

Oczywiście zawsze masz możliwość kontaktu z nami, do którego wręcz Cię zachęcam:). Będzie to dla mnie czysta przyjemność, a ponadto chętnie poznam również Twoje sugestie na temat naszego sklepu, jeżeli takie się pojawią w Twojej głowie.

 

Chciałbym aby Idefiks był całkiem nowym sklepem, w którego kreację zaangażują się również sami klienci, może również Tacy jak Ty :)

 

Dlatego zapraszam Cię do obserwowania nas w social mediach, zapisania się na nasz newsletter oraz rejestracji w naszym sklepie, dzięki której dostaniesz możliwość uczestnictwa w naszym programie lojalnościowym. 

 

Na ten moment to wszystko:) 

 

Pozdrawiamy serdecznie Ciebie i Twojego Pupila skądkolwiek jesteście i zapraszamy do współpracy

 

Jurek, Kalina i Nasza Nuta :)

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl